Reklaam internetis - Google Adwords

Google Adwords reklaam võimaldab kliendil saavutada otsingumootoris kohene resultaat
Küsi pakkumist!

Reklaam on otsekohe otsingumootori Google esilehel Teie jaoks oluliste märksõnadega. Kodulehe külastatavus potentsiaalsete klientidega suureneb.
Maksate reaalsete külastajate eest enda veebilehel, mitte reklaami ilmumise eest.

Google Adwords võimaldab reklaamikampaaniale kuluvaid investeeringuid optimeerida. Tuvastame teie kulutuste täpse allika ja suuname reklaami konkreetsetele märksõnadele.

Meie sertifitseeritud spetsialistid garanteerivad teie kulutuste sihtotstarbelisuse. Aitame statistikat kasutades valida märksõnad ja prognoosime maksumuse, mille abil määrame eelarve.

Lisaks potentsiaalsete klientide jaoks nähtav olemisele enda keelekeskkonnas võimaldab Google Adwords reklaami kasutamine valida ka regioon või keelVäga lihtne on reklaamida end Soomes või Rootsis jne., kus soovite võimalike klientide arvu suurendada.

Kui teie ettevõte toodab kindlal hooajal või on vajalik ühekordne müük, siis hooajalisest faktorist tingituna reklaami mitte kasutamine on võimalik täiendavate lisakulutusteta.

Huvitav
Tellides enda ettevõtte kodulehe tegemine meilt, teeme selle SEO reeglite järgi, mistõttu on Teie veebileht püsivalt loomulikus orgaanilises otsingumootori tulemustes nähtav ning õigete märksõnadega leitav ja lihtsalt mõistetav.

Kuidas näeb välja reklaam Googlis